Co je nového?

Video z CCR&W Česká Lípa 2018

Mrkněte na video z letošního ročníku City Cross Run & Walk Česká Lípa a připomeňte si skvělou atmosféru zde 🙂

Reportáž ČT Sport z České Lípy

Nestihli jste záznam ČT Sport ze City Cross Run & Walk Česká Lípa 2018? 🤔 Podívejte se na něj zde 👉https://www.ceskatelevize.cz/porady/10103510226-sport-v-regionech/218471290031055-city-cross-run-walk-ceska-lipa/

Nádherné běžecké trasy, výborná účast, to byl českolipský CCR&W

Sorry, this entry is only available in angličtina (USA). For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.Téměř na 700 účastníků se sešlo při třetím ročníku zážitkového běhu Českou Lí

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA A JEHO OKOLÍ

Máš rád pohyb, miluješ běh? Poznej díky němu město! Startujeme a končíme v centru České Lípy na náměstí T.G. Masaryka, běžíme přes nejhezčí části města i jeho okolí, probíháme přes autodrom Sosnová. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. City Cross Run si užijí všichni! Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, zahradách a lesem! Na trase tě čekají nejrůznější zpestření, hudební vložky a na občerstvovačkách samozřejmě chutné doplňky.

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká množství stánku s jídlem a pitím. Na hodování si můžeš obléct tričko FINISHER, které bude připraveno pro každého, kdo závod dokončí. Užít si můžeš také kulturní program, zábavu pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády a bavte se všichni!

BĚŽELI CITY CROSS RUN A TOHLE NÁM NAPSALI

Je to úplně super, člověk zapomene, že běží, že funí a bolí to. Je to moc hezký závod.

Anna Adamová-Kožíšková

Krásná trať, myslím si, že počasí bylo taky ideální a opravdu to, co pořadatelé říkali, že to bude městem ­ přírodou, tak to splnili. Nádhera.

Jiří Ponikelský

Příští rok zase s lepším časem a lepší kondičkou. Už vím, co mě čeká, tak už vím, jak trénovat. Děkuji za krásnou neděli strávenou na vzduchu v Praze.

Martina Zachová