Co je nového?

Předzávodní trénink pro každého

Chystáte se na druhý českolipský City Cross Run & Walk? Přijďte si v pátek 22.9. zatrénovat přímo s loňskými medailisty a trenéry Danou a Honzou Pernicovými na atletický stadion v České Lípě! V pohodovém tempu se rozvičíme, rozklušeme, protáhneme a povíme si, jak se v

Objednat doručení startovního čísla si můžete ještě do 10.9.

Nechat si startovní číslo na City Cross Run & Walk Česká Lípa 2017​ dovézt přímo domů nebo do práce a nemuset si pro něj nikam chodit? Není problém! Objednat dopravu od DPD CZ si můžete během registrace ještě do neděle 10.9., pak už se čísla začnou pomalu chystat na

Rodinný a dětský běh pro všechny

Chystáte se na City Cross Run & Walk Česká Lípa a chcete, aby si tento den užily i vaše ratolesti? Pak je tu pro vás rodinný a dětský běh! Jestli je vyšlete na trasu samotné, nebo se k nim přidáte, to už je jenom na vás. Závod můžete absolvovat i s kočárkem. Na ty nejmen

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA A JEHO OKOLÍ

Máš rád pohyb, miluješ běh? Poznej díky němu město! Startujeme a končíme v centru České Lípy na náměstí T.G. Masaryka, běžíme přes nejhezčí části města i jeho okolí, probíháme přes autodrom Sosnová. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. City Cross Run si užijí všichni! Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, zahradách a lesem! Na trase tě čekají nejrůznější zpestření, hudební vložky a na občerstvovačkách samozřejmě chutné doplňky.

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká množství stánku s jídlem a pitím. Na hodování si můžeš obléct tričko FINISHER, které bude připraveno pro každého, kdo závod dokončí. Užít si můžeš také kulturní program, zábavu pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády a bavte se všichni!

BĚŽELI CITY CROSS RUN A TOHLE NÁM NAPSALI

Krásná trať, myslím si, že počasí bylo taky ideální a opravdu to, co pořadatelé říkali, že to bude městem ­ přírodou, tak to splnili. Nádhera.

Jiří Ponikelský

Příští rok zase s lepším časem a lepší kondičkou. Už vím, co mě čeká, tak už vím, jak trénovat. Děkuji za krásnou neděli strávenou na vzduchu v Praze.

Martina Zachová

Je to úplně super, člověk zapomene, že běží, že funí a bolí to. Je to moc hezký závod.

Anna Adamová-Kožíšková