Co je nového?

REGISTRACE NA CCR&W ČESKÁ LÍPA SPUŠTĚNY

Registrace na City Cross Run & Walk Česká Lípa 15.9.2018 už běží! Právě jsme spustili registrace na City Cross Run & Walk Česká Lípa 15.9.2018! Kapacita závodu je limitována, takže rozhodně neváhej. Připraveny jsou trasy stejně jako v roce 2017: 16km a 7km individuáln

První fotky ze závodu jsou tady

Děkujeme všem běžcům City Cross Run & Walk Česká Lípa 2017, kteří se dnes postarali o báječné sportovní výkony i jedinečnou atmosféru. První fotky jsou tady, na další se můžete těšit. A dnes hlavně dobře zregenerujte 😉

Sledujte výsledky online

Konečné i průběžné výsledky City Cross Run & Walk Česká Lípa můžete sledovat zde.

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA A JEHO OKOLÍ

Máš rád pohyb, miluješ běh? Poznej díky němu město! Startujeme a končíme v centru České Lípy na náměstí T.G. Masaryka, běžíme přes nejhezčí části města i jeho okolí, probíháme přes autodrom Sosnová. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. City Cross Run si užijí všichni! Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, zahradách a lesem! Na trase tě čekají nejrůznější zpestření, hudební vložky a na občerstvovačkách samozřejmě chutné doplňky.

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká množství stánku s jídlem a pitím. Na hodování si můžeš obléct tričko FINISHER, které bude připraveno pro každého, kdo závod dokončí. Užít si můžeš také kulturní program, zábavu pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády a bavte se všichni!

BĚŽELI CITY CROSS RUN A TOHLE NÁM NAPSALI

Příští rok zase s lepším časem a lepší kondičkou. Už vím, co mě čeká, tak už vím, jak trénovat. Děkuji za krásnou neděli strávenou na vzduchu v Praze.

Martina Zachová

Skvělý závod, běžel jsem už loni, letos jsem si to opět užil a paráda. Jsem spokojený.

Radomír Novotný

Běhám již více než 30 let, ale dovolil bych si říct, že takových závodů, jakým byl ten dnešní, jsem mnoho nezažil. Pochvala patří jak organizaci, tak výběru samotné trasy, která byla naprosto úchvatná.

Ondřej Zubec