Co je nového?

První fotky ze závodu jsou tady

Děkujeme všem běžcům City Cross Run & Walk Česká Lípa 2017, kteří se dnes postarali o báječné sportovní výkony i jedinečnou atmosféru. První fotky jsou tady, na další se můžete těšit. A dnes hlavně dobře zregenerujte 😉

Sledujte výsledky online

Konečné i průběžné výsledky City Cross Run & Walk Česká Lípa můžete sledovat zde.

Čtěte nejdůležitější informace před startem

Datum City Cross Run & Walk Česká Lípa 2017 se blíží a proto pro vás máme ty nejdůležitější informace, které byste měli znát, ještě než se vypravíte na závod. Pročtěte si je, prosíme, pečlivě, ať víte, co a jak. Najdete je zde.

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA A JEHO OKOLÍ

Máš rád pohyb, miluješ běh? Poznej díky němu město! Startujeme a končíme v centru České Lípy na náměstí T.G. Masaryka, běžíme přes nejhezčí části města i jeho okolí, probíháme přes autodrom Sosnová. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. City Cross Run si užijí všichni! Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, zahradách a lesem! Na trase tě čekají nejrůznější zpestření, hudební vložky a na občerstvovačkách samozřejmě chutné doplňky.

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká množství stánku s jídlem a pitím. Na hodování si můžeš obléct tričko FINISHER, které bude připraveno pro každého, kdo závod dokončí. Užít si můžeš také kulturní program, zábavu pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády a bavte se všichni!

BĚŽELI CITY CROSS RUN A TOHLE NÁM NAPSALI

Užil jsem si to báječně, protože běhám pro dobrou náladu a tady to zafungovalo.

Lukáš Bárcaj

Příští rok zase s lepším časem a lepší kondičkou. Už vím, co mě čeká, tak už vím, jak trénovat. Děkuji za krásnou neděli strávenou na vzduchu v Praze.

Martina Zachová

Je to úplně super, člověk zapomene, že běží, že funí a bolí to. Je to moc hezký závod.

Anna Adamová-Kožíšková