Co je nového?

Poběž City Cross Run Prague a pomáhej!

Poběž City Cross Run & Walk Prague a pomáhej! City Cross Run & Walk Prague se i pro ročník 2017 spojil s Nadací Naše dítě, která již od roku 1993 pomáhá dětem týraným, zneužívaným, mentálně i fyzicky handicapovaným, opuštěným a dětem, které se ocitnou v obtížné

Užijte si City Cross Run & Walk pohodově jako turisté

Chcete se také zúčastnit City Crossu, ale nechcete běžet? Ani to není problém. Zúčastněte se City Cross Walku – a trasu City Cross Run si projděte pohodově pěšky jako turista. Vystartujete z Hellichovy ulice (16 km) nebo ze Stromovky (9 km) a projdete se až do areálu Psychiatrick

Finisher tričko lze objednat již jen do 14.září

Své Finisher tričko si můžeš během registrace objednat ještě do čtvrtka 14.září. Pokud už ses registroval/a a tričko sis neobjednal/a, můžeš nám ještě do tohoto data napsat na email registrace@citycrossrun.cz a tričko si za 250 Kč doobjednat. Koupí navíc přispěješ na Nadac

JAK VYPADAL CITY CROSS RUN PRAGUE 2016?


PROHLÉDNI SI VIDEOTRASU, NEŽ SE ROZHODNEŠ

zajimava-mista-1

Pražský hrad

zajimava-mista-2

Jelení příkop

zajimava-mista-3

Průběh Stromovkou

zajimava-mista-4

Trojský zámek

zajimava-mista-5

Botanická zahrada

zajimava-mista-6

Bohnické údolí

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA

Máš rád pohyb, miluješ běh? Užij si díky němu své město. Startujeme v centru na Malé Straně, běžíme do Bohnic přes nejhezčí části města. Nevracíte se na stejné místo – start a cíl jsou odděleny. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty, ale třeba i tramvaj – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, vinicích, zahradách a lesem! Na trase tě čekají hudební kapely, na občerstvovačkách chutné doplňky. A opět připravujeme speciální překvapení na trase;).

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká City Cross Food Festival – množství stánku s jídlem a pitím. A také kulturní program, zábava pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády.

JIŽ BĚŽELI A TOHLE NÁM NAPSALI

Běhám již více než 30 let, ale dovolil bych si říct, že takových závodů, jakým byl ten dnešní, jsem mnoho nezažil. Pochvala patří jak organizaci, tak výběru samotné trasy, která byla naprosto úchvatná.

Ondřej Zubec

Příští rok zase s lepším časem a lepší kondičkou. Už vím, co mě čeká, tak už vím, jak trénovat. Děkuji za krásnou neděli strávenou na vzduchu v Praze.

Martina Zachová

Je to úplně super, člověk zapomene, že běží, že funí a bolí to. Je to moc hezký závod.

Anna Adamová-Kožíšková