Co je nového?

CCR&W PRAHA 2018 ZRUŠEN!

Milí běžci, kamarádi, bylo to moc těžké rozhodování – letošní City Cross & Walk Praha se bohužel neuskuteční, v České Lípě se běží! Trojská lávka spadla, Jelení příkop čeká velká rekonstrukce. To vše bychom dokázali vyřešit a najít jinou atraktivní trasu.

INFORMACE K REGISTRACÍM NA CCR&W PRAHA 2018

Termín spuštění registrací na City Cross Run & Walk Praha bude znám do konce června 2018!   Z důvodu vzniku nepříznivých situací na trase a v rámci příprav 5. ročníku závodu CCR&W Praha bude finálně o jeho realizaci nebo definitivním zrušení rozhodnuto do konce čer

Fotogalerie ze závodu se plní…

Děkujeme všem běžcům City Cross Run & Walk Prague, kteří se postarali o báječné sportovní výkony i jedinečnou atmosféru. Fotogalerii najdete tady, postupně do ní budou přibývat nové fotky.

JAK VYPADAL CITY CROSS RUN PRAGUE 2017?


PROHLÉDNI SI VIDEOTRASU, NEŽ SE ROZHODNEŠ

zajimava-mista-1

Pražský hrad

zajimava-mista-2

Jelení příkop

zajimava-mista-3

Průběh Stromovkou

zajimava-mista-4

Trojský zámek

zajimava-mista-5

Botanická zahrada

zajimava-mista-6

Bohnické údolí

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA

Máš rád pohyb, miluješ běh? Užij si díky němu své město. Startujeme v centru na Malé Straně, běžíme do Bohnic přes nejhezčí části města. Nevracíte se na stejné místo – start a cíl jsou odděleny. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty, ale třeba i tramvaj – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, vinicích, zahradách a lesem! Na trase tě čekají hudební kapely, na občerstvovačkách chutné doplňky. A opět připravujeme speciální překvapení na trase;).

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká City Cross Food Festival – množství stánku s jídlem a pitím. A také kulturní program, zábava pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády.

JIŽ BĚŽELI A TOHLE NÁM NAPSALI

Je to úplně super, člověk zapomene, že běží, že funí a bolí to. Je to moc hezký závod.

Anna Adamová-Kožíšková

Běhám již více než 30 let, ale dovolil bych si říct, že takových závodů, jakým byl ten dnešní, jsem mnoho nezažil. Pochvala patří jak organizaci, tak výběru samotné trasy, která byla naprosto úchvatná.

Ondřej Zubec

Já jsem běžela první půlku, kde trasa vedla krásnými místy ­ na Petřín, Jelení příkop. Tyhle věci, ač bydlím v Praze, jsem dlouho neviděla, takže úplně nádherné.

Blanka Kubíčková