Co je nového?

CCR&W PRAHA 2018 ZRUŠEN!

Milí běžci, kamarádi, bylo to moc těžké rozhodování – letošní City Cross & Walk Praha se bohužel neuskuteční, v České Lípě se běží! Trojská lávka spadla, Jelení příkop čeká velká rekonstrukce. To vše bychom dokázali vyřešit a najít jinou atraktivní trasu.

INFORMACE K REGISTRACÍM NA CCR&W PRAHA 2018

Termín spuštění registrací na City Cross Run & Walk Praha bude znám do konce června 2018!   Z důvodu vzniku nepříznivých situací na trase a v rámci příprav 5. ročníku závodu CCR&W Praha bude finálně o jeho realizaci nebo definitivním zrušení rozhodnuto do konce čer

Fotogalerie ze závodu se plní…

Děkujeme všem běžcům City Cross Run & Walk Prague, kteří se postarali o báječné sportovní výkony i jedinečnou atmosféru. Fotogalerii najdete tady, postupně do ní budou přibývat nové fotky.

JAK VYPADAL CITY CROSS RUN PRAGUE 2017?


PROHLÉDNI SI VIDEOTRASU, NEŽ SE ROZHODNEŠ

zajimava-mista-1

Pražský hrad

zajimava-mista-2

Jelení příkop

zajimava-mista-3

Průběh Stromovkou

zajimava-mista-4

Trojský zámek

zajimava-mista-5

Botanická zahrada

zajimava-mista-6

Bohnické údolí

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA

Máš rád pohyb, miluješ běh? Užij si díky němu své město. Startujeme v centru na Malé Straně, běžíme do Bohnic přes nejhezčí části města. Nevracíte se na stejné místo – start a cíl jsou odděleny. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty, ale třeba i tramvaj – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, vinicích, zahradách a lesem! Na trase tě čekají hudební kapely, na občerstvovačkách chutné doplňky. A opět připravujeme speciální překvapení na trase;).

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká City Cross Food Festival – množství stánku s jídlem a pitím. A také kulturní program, zábava pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády.

JIŽ BĚŽELI A TOHLE NÁM NAPSALI

Já jsem běžela první půlku, kde trasa vedla krásnými místy ­ na Petřín, Jelení příkop. Tyhle věci, ač bydlím v Praze, jsem dlouho neviděla, takže úplně nádherné.

Blanka Kubíčková

Je to úplně super, člověk zapomene, že běží, že funí a bolí to. Je to moc hezký závod.

Anna Adamová-Kožíšková

Užil jsem si to báječně, protože běhám pro dobrou náladu a tady to zafungovalo.

Lukáš Bárcaj