Co je nového?

Fotogalerie ze závodu se plní…

Děkujeme všem běžcům City Cross Run & Walk Prague, kteří se postarali o báječné sportovní výkony i jedinečnou atmosféru. Fotogalerii najdete tady, postupně do ní budou přibývat nové fotky.

Startovní listina City Cross Run & Walk Prague

Startovní listinu City Cross Run & Walk Prague najdete zde.

Sledujte výsledky online

Konečné i průběžné výsledky City Cross Run & Walk Praha můžete sledovat zde.

JAK VYPADAL CITY CROSS RUN PRAGUE 2016?


PROHLÉDNI SI VIDEOTRASU, NEŽ SE ROZHODNEŠ

zajimava-mista-1

Pražský hrad

zajimava-mista-2

Jelení příkop

zajimava-mista-3

Průběh Stromovkou

zajimava-mista-4

Trojský zámek

zajimava-mista-5

Botanická zahrada

zajimava-mista-6

Bohnické údolí

CO BY SE TI NA CITY CROSS RUNU MOHLO LÍBIT?

POZNÁŠ TO NEJLEPŠÍ Z MĚSTA

Máš rád pohyb, miluješ běh? Užij si díky němu své město. Startujeme v centru na Malé Straně, běžíme do Bohnic přes nejhezčí části města. Nevracíte se na stejné místo – start a cíl jsou odděleny. Městské prvky – schody, pěšinky, mosty, ale třeba i tramvaj – jsou přirozenou a vítanou součástí trasy.

MŮŽEŠ ZÁVODIT, ALE TAKÉ SI UŽÍVAT

Někomu jde o čas, někdo se rád kochá a užívá si. Neběží se jen ulicemi a po kostkách, ale trasa vede co nejvíce v parcích, sadech, vinicích, zahradách a lesem! Na trase tě čekají hudební kapely, na občerstvovačkách chutné doplňky. A opět připravujeme speciální překvapení na trase;).

PO VÝKONU ODMĚNA V CÍLI

Běžet 16 km se zdá hodně, ale když je kolem tolik zajímavého k vidění uběhneš to jako nic:). Po výkonu budeš potřebovat doplnit energii. V cíli tě čeká City Cross Food Festival – množství stánku s jídlem a pitím. A také kulturní program, zábava pro děti i dospělé. Pozvi rodinu, přátele a kamarády.

JIŽ BĚŽELI A TOHLE NÁM NAPSALI

Příští rok zase s lepším časem a lepší kondičkou. Už vím, co mě čeká, tak už vím, jak trénovat. Děkuji za krásnou neděli strávenou na vzduchu v Praze.

Martina Zachová

Krásná trať, myslím si, že počasí bylo taky ideální a opravdu to, co pořadatelé říkali, že to bude městem ­ přírodou, tak to splnili. Nádhera.

Jiří Ponikelský

Já jsem běžela první půlku, kde trasa vedla krásnými místy ­ na Petřín, Jelení příkop. Tyhle věci, ač bydlím v Praze, jsem dlouho neviděla, takže úplně nádherné.

Blanka Kubíčková